4. Z drukarni
  5. Znamy nowych mistrzów!

Znamy nowych mistrzów!

Tekst: Ondřej Prokop

Zwycięzca ligi firmowej kręgli i badmintona został wyłoniony w trwających od połowy stycznia do końca marca rozgrywkach.

Sportowa rywalizacja, ale także luźna i przyjazna atmosfera. Dokładnie tak było w każdą środę między 16:00 a 18:00 w lokalnym centrum Activity4Fun. Wyrównane i ciekawe pojedynki, zaskakujące wyniki meczów, porady od bardziej doświadczonych, ale też strategie, które pozwalają rzucić wyzwanie przeciwnikom. To wszystko można było zobaczyć w naszej tegorocznej lidze firmowej.

Jest po prostu relaks i przyjemność. Dla niektórych może to być banał, ale dla mnie te słowa dokładnie to opisują.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Co mam na myśli?

• trochę sportu (tak, nawet przed nocką!)
  • czas na relaks
  • motywację do doskonalenia się
  • poznanie kolegów z innych działów firmy
  • piwo lub ciastko jako nagroda po występie

Ale jak to wszystko się skończyło? Kto zgarnął trofeum mistrzów FINIDRu w kręglach i badmintonie?

W badmintonie było w tym roku naprawdę równo, decydował każdy punkt, a ranking zmieniał się do samego końca. Dzięki wyrównanej grze Mirek Staszko ostatecznie zajął pierwsze miejsce i zdobył swój pierwszy tytuł. Drugie miejsce należy do Lenki Hlisnikovskiej, a brąz zdobył Jirka Vitula.

W kręglach wynik można by również nazwać częścią serii książek J.R.R. Tolkiena Władca Pierścieni – Powrót Króla. Po rocznej przerwie, całkowicie niepokonany Lukáš Žvak ponownie „wyrzucał” sobie zwycięstwo, kontynuując tym samym swoje zwycięstwa z poprzednich lat. Drugie miejsce należy do ubiegłorocznego obrońcy tytułu Michala Lokajíčka, a brąz do Soni Sajdokovej.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i wyróżnionych za ich wspaniałe występy!

Ale wielkie podziękowania należą się również wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tegorocznej lidze. Bez was nie byłoby to możliwe.